Kebabinės darbuotojas masturbavosi 2 metus ir baigdavo į padažą

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Visus produktus tokia tvarka peiliui sudedame į vieną didelį indą, sumaišome ir minkome tešlą tol, kol ji tampa kočiojama. Eigoje prireiks daugiau miltų, kad minkant ir kočiojant tešla tiesiog neliptų prie rankų. Gerai išminkius tešlą, paskirstome ją į 6 dalis ir kiekvieną jų kočiojame tol, kol gauname plonus, apskritus blynus. Geriau juos iškart daryti didesnius, nes tai reikš ir didesnius kebabus 🙂

Iškočiotą blyną dedame ant kepimo popieriaus skardoje. Tuomet šauname skardą į 180C įkaitintą orkaitę. Būtina nuolat stebėti lavašo kepimą, nes ypač esant draugų kompanijai jis pasimiršta (Mes turėjome kepti dvi partijas lavašų, nes kai kurie buvo perkepę!). Lavašą kepame labai trumpai, maždaug nuo kelių iki 5 minučių. Negalima leisti lavašui paruduoti, nes tai reikštų, kad jis jau perkepė. Todėl patarimas šioje vietoje būtų – geriau iškepti silpniau, nei perkepti. Iš anksto reikia būti pasiruošus rankšluostį, kuris buvo sušlapintas ir išgręžtas. Ištraukus lavašą iš orkaitės perkeliame jį ant drėgno rankšluosčio.

Užlenkiame rankšluosčio kampus taip, kad iš abiejų pusių lavašas būtų „užklotas“. Tuomet paimame už vienos šio suvynioto kebabo kraštinės ir atsargiai suvyniojame jį į ritinėlį. Jeigu vyniojant lavašas lūžta, tai reiškia, kad jis buvo perkeptas! Paliekame pastovėti, nes taip nuo drėgmės lavašas suminkštės. Kol laukiame galime imtis to pačio proceso jau su kitu lavašu. Galiausiai visus lavašus jau suminkštintus ir padrėkintus sudedame į vieną vietą ir ruošiamės tolimesniam gaminimui.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai