4 Zodiako ženklai, nemokantys pralaimėti

Pasidalink su draugais Facebook'e!

IFrameKiekvienas Zodiako ženklas turi tam tikrų stiprių savybių, kurios jam padeda įveikti baimę, ypač, kai ta baimė susijusi su nesėkme ir pralaimėjimu. Pralaimėjimas yra neišvengiama gyvenimo dalis – niekas nėra tobulas, ir išvengti jo neįmanoma, juk klaidų daro visi.

Tačiau kai kuriose situacijose pralaimėjimas gali tapti netgi likimo dovana ir naudinga pamoka. Tad atsipalaiduokite. Nesėkmė reiškia pamoką, pamoka reiškia progresą.

Vis dėlto kai kuriems Zodiako ženklams kyla siaubas vien nuo minties apie pralaimėjimą, ir taip patys leidžiasi situacijos valdomi. Galima sakyti, kad jie niekada nesvarsto pralaimėjimo kaip varianto ir velniškai jo bijo. Pasitikrinkite, ar nesate tarp tokių žmonių.

Mergelė

Mergelės – visiems žinomos perfekcionistės, todėl nesėkmės joms išmuša pagrindą iš po kojų. Bet koks projektas, užsiėmimas ar užduotis joms turi būti atlikta be priekaištų, idealiai ir laiku. Tai užkietėję darboholikai, kurie nesustos, kol nepasieks jiems reikalingo rezultato. Gyventi su tokiu maniakišku tobulumo siekiu, ko gero, nelengva, o Mergelės šiuo klausimu dar ir labai užsispyrusios. Šiam ženklui pralaimėjimas prilygsta pasaulio pabaigai ir sukelia jam giliausią depresiją.

Ožiaragis

Ožiaragiai – savikontrolės ir disciplinos meistrai. Tai žmogus, kuris niekada nenukryps nuo savo dienotvarkės, nė už ką nepraleis treniruotės ir nepasiduos pagundai suvalgyti gabaliuką torto, kai laikosi dietos. Taip elgiasi devyni iš dešimties Ožiaragių. Pralaimėjimas jiems – beveik asmeninis įžeidimas, nes kiekvienam Ožiaragiui tai reiškia, kad jis nebuvo pakankamai atsakingas ir atkaklus, kad susidorotų su situacija. Ožiaragiai stengiasi planuoti visus savo veiksmus, bet tai anaiptol ne visada suveikia. Šiam ženklui reikia būti objektyvesniam ir susikoncentruoti į pozityvius dalykus.

Liūtas

Visų Liūtų varomoji jėga – jų neišmatuojamas išdidumas. Jie paprastai yra egoistai ir labai myli save, kartais net pernelyg. Tiesą sakant, pasitikėjimas savimi – tai stiprybė, o ne silpnumas. Tačiau jeigu Liūtas patiria nesėkmę, tai suduoda smūgį jo ego, ir gyvenime atsiranda problemų. Šis ženklas stiprus ir drąsus, bet pralaimėjimas yra jo didžiausia ir dominuojanti baimė. Liūtams reikia suprasti, kad meilė sau – tai ne tik gėrėjimasis savimi, bet ir savęs priėmimas su visais savo netobulumais ir trūkumais.

Avinas

Jis dievina konkurenciją. Jis siekia būti pirmas visame kame, ką jis daro, net jeigu tai ne konkursas ir ne varžybos. Jis visada kažką veikia ir nemėgsta delsti dėl kelyje iškilusių kliūčių. Jeigu Avinas negauna savo taip trokštamos pirmosios vietos, tai jam yra grandiozinis pralaimėjimas, dėl kurio gyvenimas beveik praranda prasmę. Avinui reikia suprasti, kad vienintelės tikros varžybos – tai varžybos su pačiu savimi, siekiant asmeninio tobulumo. O pagrindinis metodas tapti geresniu žmogumi – tai priimti savo trūkumus ir panaudoti juos kaip instrumentus „savigydai“.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai