Geriausios ir prasčiausios šeimininkės pagal Zodiako ženklą

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Polinkį šeimininkauti ir meilę tvarkai nulemia ne tik auklėjimas, bet ir prigimtis, tai yra, Zodiako ženklas. Tad jeigu jūsų namuose – nuolatinė netvarka, nereikia versti visos kaltės blogai išauklėjusiems tėvams. Jūs esate savo žvaigždyno atspindys, ir jums būdinga tai, kas būdinga jūsų Zodiako ženklui.

Sužinokite, kokia jūs šeimininkė pagal Zodiako ženklą.

Astrologai geriausių šeimininkių titulą skyrė Mergelėms ir Vėžiams, o didžiausią netvarką, pasak jų, rasite Vandenių namuose.

Avinas

Moteris Avinas mėgsta tvarką, bet negali kiekvieną dieną skirti laiko tvarkymuisi. Tiesiog nėra laiko. Žinodama savo užimtumą ir prioritetus, šio ženklo atstovė stengiasi daryti tik generalinius tvarkymusis. Jei jau tvarkytis, tai kapitaliai, ir kad švara liktų ilgam.

Jautis

Moteris Jautis mėgsta komfortą ir jaukumą, bet sutvarkyti namus jai kartais tiesiog tingisi. Tvarkymasis ir gaminimas jai – didelis įvykis.

Dvyniai

Dvyniai nelaikomi geromis šeimininkėmis, nes neretai pamiršta apie pareigas namuose. Šio ženklo moteris gali sugalvoti tvarkytis, bet tai baigsis dar pradinėje stadijoje, nes ji greitai persijungs į kitą užsiėmimą, kur kas įdomesnį ir patrauklesnį.

Vėžys

Moteris Vėžys – puiki šeimininkė. Jos namuose jūs nerasite nė dulkelės, jos šaldytuvas visada pilnas produktų, o iš virtuvės sklinda šviežių kepinių aromatas.

Liūtas

Moteris Liūtas nėra sužavėta pareigomis namuose, bet jeigu ji mato, kad aplink – betvarkė ir chaosas, ji suima save į rankas ir įveda tvarką. Ji supranta, kad namuose reikia palaikyti švarą.

Mergelė

Mergelės yra pačios ūkiškiausios ir organizuočiausios. Tvarkymosi klausimuose jos pedantės ir gali valyti dulkes nors šimtą kartų per dieną.

Svarstyklės

Moteris Svarstyklės turi savo šeimininkavimo ir švaros supratimą. Ji mėgsta tvarką ir nieko prieš kurti ją savo rankomis. Bet kad ir kiek ji tvarkytųsi, labai greitai švaros nelieka nė pėdsako.

Skorpionas

Moteris Skorpionas stengiasi pabėgti nuo namų rūpesčių. Jai labiau sekasi organizuoti tvarkymosi procesą, nei pačiai pasistengti, kad būtų švara ir tvarka.

Šaulys

Moteris Šaulys mėgsta planuoti tvarkymąsi. Kartais ji svajoja padaryti kapitalinį tvarkymąsi ir išvalyti savo namus nuo nereikalingų daiktų ir seno šlamšto. Tik kai reikalas prieina iki praktikos, jos entuziazmas kažkur dingsta.

Ožiaragis

Ožiaragis išsiskiria kruopštumu ir švara. Šio ženklo atstovės namuose visada karaliauja švara ir tvarka. Nors tvarkosi jos nedažnai. Ožiaragio paslaptis paprasta: mažiau šiukšlink, ir visada bus švaru.

Vandenis

Moterį Vandenį visada supa kūrybinė betvarkė. Jeigu ji prikišite nevalyvumą, ji nesutrikusi atsakys, kad daiktai po kambarį išmėtyti specialiai, kad juos būtų patogu paimti, o voratinklis ant lubų padeda pritraukti sėkmę pagal fengšui.

Žuvys

Jeigu moteris Žuvys gyvena viena, jos namuose visada tvarkinga ir švaru. Bet jeigu ji dalijasi gyvenamuoju plotu dar su kuo nors, tai stengiasi visas namų pareigas suversti ant kito žmogaus.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai